Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.mladaboleslav.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města Mladá BoleslavMladá Boleslav - 17.03.2010 09:44 hod.
Řidič náklaďáku odvezl naložené palety do sběrny
Z krádeže podezřívají policisté osmatřicetiletého muže z Mladoboleslavska. Počátkem října loňského roku si u skladu v areálu mladoboleslavské automobilky na nákladní vozidlo nechal naložit o několik kovových palet víc, než měl uvedeno v průvodních listech.

Mladá Boleslav - 15.03.2010 09:02 hod.
Kamion plný nových Škodovek se převrátil nedaleko Mladé Boleslavy
Mezi obcemi Libichov a Dobrovice na Mladoboleslavsku se v noci z neděle na pondělí převrátil kamion převážející osobní vozy značky Honda. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, avšak škoda na převážených vozech půjde do statisíců, zjistila na místě agentura Mediafax.

Mladá Boleslav - 10.03.2010 07:03 hod.
Otec se synem se málem otrávili oxidem uhelnatým
Záchranáři v Mladé Boleslavi přivedli v úterý navečer včasným zásahem k životu otce se synem, kteří se nadýchali oxidu uhelnatého. Informace agentuře Mediafax potvrdila mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

Mladá Boleslav - 01.03.2010 08:47 hod.
Havarovaný kamion způsobil totální dopravní kolaps
Dopravu na rychlostní silnici R10 v pondělí ráno v obou směrech zcela zastavila nehoda kamionu u Bezděčína na Mladoboleslavsku. Informace agentury Mediafax potvrdil mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš.

Mladá Boleslav - 24.02.2010 08:56 hod.
Muž v podmínce si přilepil na břicho náhradní díly a chtěl je vynést z automobilky
Muž v podmínce se pokusil v úterý odpoledne odcizit z mladoboleslavské automobilky několik náhradních dílů velmi netradičním způsobem. Přilepil si je pod svetr na břicho, ale při odchodu ho zadržela ostraha areálu, informoval ve středu Mediafax mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš.

Novější Starší

Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání PátráníKrimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Česká Lípa  Jablonec nad Nisou  Jičín  Liberec  Mělník  Nymburk  Praha  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist